Strefa Rodzica

POSIŁKI

Stołówka to miejsce, gdzie po kilku godzinach wyczerpujących zajęć można zregenerować siły.
Każdy uczeń, nieważne jaki ma apetyt, jest w stanie zaspokoić głód, ponieważ panie chętnie serwują dokładki. Posiłki są niedrogie – dofinansowane przez Gminę Łomianki – smaczne i estetycznie podane.
W miłej atmosferze , w towarzystwie kolegów i koleżanek , można zjeść obiad.nad bezpieczeństwem czuwają dyżurujący nauczyciele.

Umowa na obiady na rok szkolny 2018/2019

Grafik wyjść na obiady

Jadłospis 05.11.2018r.-09.11.2018r

Koszt obiadów w danym miesiącu

ŚWIETLICA

Świetlica w Szkole Podstawowej nr 3 działa od 1. września 2017 r., zgodnie z zapotrzebowaniem wykazanym przez rodziców w godz. 7:30-17:30. W świetlicy dzieci spędzają czas na zabawie, odrabiają lekcje, wykonują prace plastyczne, wychodzą na zajęcia dodatkowe :

język angielski, ceramika, zajęcia sportowe

W ramach świetlicy wychodzą również z opiekunami na obiad.

Opiekunami w świetlicy są:

Edyta Piwowarska- koordynator

Małgorzata Paczuska

Sylwia Lewińska

Renata Umińska

Ewa Krawczak

Bogumiła Zięba

Anna Wołyńska

Katarzyna Jaworowska

Marta Karaś

Świetlica jest dobrze wyposażona w nowe meble, klocki, zabawki oraz gry planszowe. Znajdują się w niej także interaktywne pomoce dydaktyczne:
Magiczny dywan oraz magiczna ściana, które rozwijają u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, szybkość reakcji. Dzięki nim świetnie można organizować czas wolny w świetlicy. Dzieci chętnie uczęszczają do świetlicy i często nie chcą wychodzić z niej do domu .

Świetlica dla gimnazjalistów

Uczniowie gimnazjum, którzy z jakichś przyczyn ( nie chodzą na religię/ etykę, nie mogą uczestniczyć w zajęciach wychowania fizycznego, itp.), nie mają zajęć, mogą spędzić ten czas w sprzyjających warunkach i miłej atmosferze w świetlicy szkolnej.

OTO   NASZE   PRACE

Regulamin Świetlicy

Plan zajęć świetlicy szkolnej

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy