Anna Fabczak

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO I OLIGOFRENOPEDAGOG

Jestem magistrem filologii germańskiej. Ukończyłam studia podyplomowe z wiedzy o kulturze, oligofrenopedagogiki i wczesnego wspomagania rozwoju małych dzieci
z niepełnosprawnościami.
Praca w szkole jest moją pasją, którą realizuję od kilkunastu lat.
Cechuje mnie optymizm, otwartość, cierpliwość i indywidualne podejście do ucznia.
W swojej pracy podejmuję szereg działań mających na celu wzbogacenie, unowocześnienie warsztatu i metod pracy oraz uwzględniam problematykę środowiska lokalnego, jak również współczesnych problemów społecznych i cywilizacyjnych.
Stale podwyższam swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w różnych ofertach doskonalenia zawodowego, takich jak kursy, szkolenia, konferencje, warsztaty. Studiuję również literaturę fachową z zakresu psychologii i pedagogiki.
Moje zainteresowania to kino i psychologia społeczna.
Moja słabość: czekolada;-)