Magdalena Konarzewska

NAUCZYCIEL BIOLOGII I PRZYRODY

Z wykształcenia magister biologii, absolwentka licznych kursów pedagogicznych oraz studiów podyplomowych na kierunku mikrobiologia.
Nauczyciel przyrody i biologii z doświadczeniem w pracy w środowisku międzynarodowym. W naszej szkole prowadzę też lekcje biologii w języku angielskim.
W mojej pracy kocham dziecięcą ciekawość świata i młodzieńczy zapał - to one dają mi energię do działania i motywują do ciągłego doskonalenia warsztatu pracy.
Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki fantastycznych dzieci. Wolne chwile spędzam w towarzystwie bliskich- rodziny i przyjaciół, najchętniej w miłych okolicznościach przyrody. Lubię towarzystwo pozytywnych i uśmiechniętych ludzi. Poza naukami przyrodniczymi moją pasją są podróże i taniec, który kocham od dzieciństwa.