Anna Woch

NAUCZYCIEL GEOGRAFII I WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Do SP3 w Łomiankach trafiłam mając już na swoim koncie 14 lat nauki w szkołach podstawowych i gimnazjach.
Praca z dziećmi i młodzieżą potrafi codziennie przynieść coś nowego i dać pozytywnego kopa. Może właśnie dlatego się nie nudzi, a lata mkną jak szalone :)

Jestem absolwentką Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam ponadto studia podyplomowe z zakresu przyrody w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin oraz wychowania fizycznego na AWF w Warszawie.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki córek, na których lubię testować nowe potrawy kulinarne ;) Ze starszą lubię tworzyć coś z niczego - takie nasze rękodzielnictwo. W wolnych chwilach uwielbiam jeździć na rowerze