Maciej Kacer

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, trener pływania II klasy, posiada również uprawnienia instruktora szermierki, kulturystyki oraz menadżera sportu. W latach 1998-2000 wielokrotny mistrz i rekordzista Polski w pływaniu, finalista Mistrzostw Europy Juniorów (Malta 2000). W latach 2002-2008 reprezentant Polski w pięcioboju nowoczesnym, brązowy medalista Mistrzostw Europy Seniorów w rywalizacji sztafet . Po zakończeniu kariery zawodniczej rozpoczął współpracę z Polskim Związkiem Pięcioboju Nowoczesnego na stanowisku trenera pływania kadry narodowej juniorów i młodzieżowców. Od roku 2012 trener główny w klubie UKS V Łomianki.