Joanna Zabłocka - Łudzeń

NAUCZYCIEL FRANCUSKIEGO I PLASTYKI

Język francuski-Ukończyłam Filologię Romańską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnością nauczycielską. Jestem nauczycielem dyplomowanym, o dużym doświadczeniu
i bardzo zaangażowanym w swoją pracę. Pracowałam w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum . Mam uprawnienia egzaminatora maturalnego. Stosuję aktywizujące metody pracy z uczniem, wykorzystuję nowoczesne techniki komputerowe, multimedialne. Mam do swojej dyspozycji przenośną tablicę multimedialną, do której samodzielnie opracowałam cykl lekcji. Dysponuję ogromną bazą ćwiczeń, prezentacji Power point, materiałów pomocniczych dla ucznia( uwzględniających jego indywidualne potrzeby i zdolności) opracowanych przeze mnie do podręczników, na bazie których prowadzę zajęcia. Chętnie korzystam na lekcjach z ćwiczeń interaktywnych na językowych portalach edukacyjnych ( FLE). Wielokrotnie przygotowywałam z młodzieżą przedstawienia w języku francuskim. W ubiegłym roku, moja uczennica została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Obcojęzycznej,Romantic Poetry Festival, uzyskując 2 miejsce.
Mam uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych. Zajmuję się gminnym programem współpracy z bliźniaczym miastem we Francji, wymianą młodzieżową. Pracuję jako tłumacz w czasie wizyt francuskich gości w Łomiankach.
Plastyka- Ukończyłam Studia Podyplomowe Sztuka/ Plastyka- nauczanie plastyki w szkole podstawowej i gimnazjum na Wydziale Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim.