Bijemy Rekord dla Niepodległej

9 listopada o 11.11 uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły zaśpiewali hymn narodowy
w ramach akcji "Rekord dla Niepodległej".
Celem tej inicjatywy było wspólne odśpiewanie  czterech zwrotek hymnu narodowego przez uczniów i nauczycieli przedszkoli  i  szkół w kraju i za granicą.

Ponad 4,8 mln uczniów i niemal 470 tys. nauczycieli i pracowników oświaty z ponad 24 tys. przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych zgłosiło swój udział w akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. W akcję zaangażowali się także uczniowie i nauczyciele ze szkół polonijnych na całym świecie.